“Nisi ni svestan da te čeka kada izađeš iz rijalitija…”
Njegov blizak druga ga obavestilo šta se desilo u njihovom društvu!
Nenad Marinković Gastoz nedavno je proslavio rođendan, ali je odlučio da čestitke koje je dobio ne čita naglas.
Tek nakon dva dana, u opuštenoj atmosferi, seo je na krevet sa svojom devojkom Anđelom Đurilić i počeo da joj čita poruke koje su mu stizale.
Anđela je s nestrpljenjem čekala da sazna ko mu je sve pisao i šta mu je poželeo, ali je istovremeno strahovala da se među čestitkama možda krije i neka poruka od bivše devojke. S obzirom na njenu poznatu ljubomoru, Gastoz je sigurno bio oprezan kako ne bi izazvao novu dramu.
Jedna od prvih čestitki koju je Gastoz dohvatio bila je od njegovog najboljeg druga, Tozle.
Pisalo je sledeće:
– Podrška ti je jaka i brojna, kupili su ti sve što voliš, a ti dobro znaš da bih ja pre umro nego da ne budem originalan. Nadam se da sam u tome uspeo. Lančić je uspomena na tvoju najveću misao. Verujem i čujem, javljaju mi da ti fali sloboda i spoljni svet i da ti manjka smeha. Ne zaboravi da te to sve već čeka i da nigde neće nestati. Smej se više – glasila je poruka, a onda se obratio režiji:
– Režija, ja bih da čitam moja pisma sad. Šta? Treba da nastavim ispočetka? – pitao je Gastoz.
– Ne, ne, nastavi, sigurno su slušali do sada – hrabrila ga je Anđela, koja je želela da čuje šta još piše.
– Znam da te zanima svaki detalj spolja, ali ova čestitka je mala za to. Ono što moraš da znaš jeste da je sve u fantastičnom stanju. Spolja ne treba ništa da te brine. Nećeš verovati šta te sve očekuje kada izađeš. Ja sam ponosan jer se svi družimo kao da si tu, a ti si nas sve okupio – čitao je Gastoz.
Zatim prešao na deo koji se ticao Anđele:
– Ljubavne jade tebe i Anđe ne mogu da pohvatam, čak ni uz ljude koji me obaveštavaju. Bilo bi lepo da smanjite gejm jer vam distorzija ne treba. Dok ovo čitaš, ja sam verovatno na Zlatiboru – glasio je deo čestitke koju je poslao Tozla, poručujući im da se smire.