Milica lično podelila prelepe vesti iz doma Mitrovića…
U domu Mitrovića i ovoga puta sve je bilo u znaku glamura, emocija i stila, ali ovog puta, glavna zvezda nije bila ni ona, kao ni njen suprug i kćerke Kristina i Andrea, već mala četvoronožna princeza, pas Lusi.
Milica Mitrović, supruga vlasnika Pinka Željka Mitrovića, organizovala je pravu rođendansku bajku za svoju mezimicu, što je podelila i sa pratiocima na društvenim mrežama.
Na storiju objavljenom na Instagramu vidi se nežno stilizovana scena gde Milica u rukama drži Lusi, odevenu u raskošnu roze haljinicu sa čipkom i biserima, dok u drugoj ruci pažljivo pruža tanjir sa specijalno pripremljenom psećom tortom.
Torta, ukrašena svećama i psećim poslasticama u obliku kostiju, izgleda kao pravo malo umetničko delo i jasno pokazuje koliko pažnje i ljubavi je uloženo u svaki detalj. Umesto klasičnih slatkiša, torta je naravno napravljena od sastojaka prilagođenih psima, ali sa dekoracijom dostojnom kraljevskog stola.
Digitalni efekti u vidu lepršavih srca dodatno naglašavaju emotivnu atmosferu, dok opis Happy Birthday, Princess ostavlja bez sumnje. Lusi je omiljeni član porodice i to sa statusom prave male dive.
Ova neodoljiva scena još jednom potvrđuje stil života porodice Mitrović, u kojoj ni kućni ljubimci nisu izuzeti iz luksuza, glamura i pažljivo negovanih emocija. Lusi, bez sumnje ima sve što jedan pas može poželeti, i više od toga.
Poznato je da Milica ima izražen emotivan odnos prema životinjama, a Lusi već dugo zauzima posebno mesto u njenom životu. Pratioci na Instagramu nisu krili oduševljenje. Komentari su se nizali jedan za drugim, a mnogi su se našalili da bi i sami rado prisustvovali ovakvoj proslavi.
U vremenu kada društvene mreže vrve od lažnih emocija, ovakve objave ma koliko delovale glamurozno, ipak odišu iskrenom privrženošću. Lusi je, kako se može videti, ne samo kućni ljubimac već i ravnopravni član porodice, a njena rođendanska proslava još jedan je nežan gest koji pokazuje koliko ljubav prema životinjama može da obogati svakodnevicu pa čak i da je pretvori u pravu bajku.
