Peja ne želi da gleda Enu Čolić…
Nikad iskreniji!
U rijaliti programu Elita održane su nominacije, a kao vođa, poslednji na redu, da iskaže svoje mišljenje, bio je Jovan Pejić Peja.
Peja je iskoristio priliku da iskreno kaže sve što misli o Urošu Rajačiću, s obzirom da je on jedan od razloga ljubavnih turbulencija između njega i Ene Čolić:
– Uroš je osoba koja je pametna i elokventna. On voli dosta toga u životu, voli da se poigra sa devojkama, smatram ga i osobom koja bi bila sa Aneli posle Mateje iako Mateja ne gleda Aneli kao osobu koju je voleo, ali to ne radi prijatelj. To što smo videli sa Enom, ja tu nju krivim. Ona je od njega želela to i to je i dobila. Mislim da bi mu napolju Ena izvukla svaki dinar iz džepa, pošto se ona bavi tim pokerom. Mislim da je Jelena kontrirala Ivanu kada je ušla u vezu sa Rajačićem, videli smo i njenu reakciju sa Cifom. Ovog puta ću sačuvati Jelenu – rekao je Peja.
– Mnogi su komentarisali da si to upravo uradio da odvojiš Enu i Uroša? – upitala je Ivana.
– Ja se nikad ne bih sladio, niti bih voleo da gledam Enu s nekim drugim. Mi smo ovde u kući, oni mogu preko dana da rade šta žele, jednostavno sam video njih u ponedeljak kako pričaju i bilo mi je glupo i zbog Jelene i zbog sebe da spajam Enu i Rajačića – rekao je Peja.
– Je l’ zameraš Urošu utorak? – upitala je Ivana.
– Ja njega gotivim, ali da će nam odnos biti drugačiji hoće sigurno – rekao je Peja.
Pogledajte prilog: