Terza želi diskvalifikaciju zbog Milice Veličković…
Odlučio se na drastičan korak!
Već neko vreme u Elili kruži priča da se bivša rijaliti učesnica Milica Veličković bavila najstarijim zanatom.
Tim povodom je voditelj Milan Milošević dao reč Nenadu Macanoviću Bebici kako bi dao svoj sud o Borislavu Terziću Terzi i Mileni Kačavendi koji su izneli takve tvrdnje.
– Kad se neko uvali u g*vna, uvek nastane amnezija. Meni je Milica pričala da je sa vlasnikom splava prvo bila u vezi – rekao je Bebica.
Borislav Terzić je dao časnu reč da će napustiti rijaliti ukoliko se Veličkovićeva oglasi i potvrdi ovakve tvrdnje:
– Jeb*m li ti mamu smradu, nek Milica potvrdi da ja nisam znao, ja ću se diskvalifikovati – rekao je Terza.
– Kako ja da verujem da ti nisi znao? Ja to ne mogu da znam – rekla je Milena.
– Dokazujte na sudu sve – rekao je Terza.
– On je meni rekao: ”Da sam neke stvari znao, nikad ne bih bio s njom”. Gaga se naklatio na priču jer zna tog čoveka, Milica je o tome ovde pričala. Ja šta sam čula i saznala, on se tome nije čudio. To je bilo pre intervjua, a ja sam mu rekla da ga ne govori te stvari i da razmisli dva puta – rekla je Milena.
– Meni je Terza rekao: ”Milena mi je prenela te stvari, a ja sam to negde i predpostavljao” – rekla je Sofija.
– Nemoj da lažeš – rekao je Terza.
– Tvrdio je da ga nijedna ne zanima, da je završio sa Sofijom, a ja sam mu rekla: Komentarisaću te ako uradiš suprotno” – rekla je Milena.
– Ja da sam znao to o Milici nikad ne bih bio sa njom – rekao je Terza.
– Mene zanima što te Milica upozorila baš na mene i rekla: ”Nemoj da pričaš sa Milenom” – rekla je Milena.
– Zato što je mrziš – rekao je Terza.
– Ne nego da ti ne bih otkrila neke stvari – rekla je Milena.
– Ja mislim da je to Milena izmislila zbog mržnje prema Milici. Terza je trebao da ćuti, a on je sam to pokrenuo – rekla je Aneli.
Detaljnije: